Ermitažas po perspėjimo pakeitė savo darbo skelbimą

Žmogaus teisių balsas (ŽTB) kreipėsi į Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą dėl UAB „Ermitažas“ diskriminuojančo darbo skelbimo, kuris buvo pakabintas
UAB „Ermitažas“ parduotuvei priklausančiose patalpose Šiauliuose.

UAB „Ermitažas“ skelbime buvo nurodoma, jog įmonė ieško „kasininkės-pardavėjos“ (moters), suponuojant, kad pardavėjomis gali dirbti tik moterys.

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba susisiekė su UAB „Ermitažas“ atstovu ir informavo apie galimus pažeidimus. Įmonės atstovai paaiškinime teigė, kad įmonė laikosi lygių galimybių politikos ir šis skelbimas – tai išimtinis atvejis, kuris nutiko dėl aplaidaus bendrovės parduotuvės, esančios Tilžės g. 227, Šiauliuose, administracijos darbo pareigų vykdymo.

Atsižvelgiant į susidariusią situaciją, Bendrovė atliko vidinį patikrinimą bei ateityje imsis visų įmanomų veiksmų, kad darbo skelbimai būtų rengiami ir platinami pagal patvirtintas taisykles ir laikantis teises aktų bei Bendrovės lygių galimybių politikos reikalavimų.

Žmogaus teisių balsas nuolatos vykdo darbo skelbimų ir viešosios erdvės stebėseną ir praneša apie žmogaus teises saugančių įstatymų pažeidimus kompetetingoms institucijoms.

Pilnas sprendimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *