Sveiki atvykę į Demokratijos superherojų akademijos HQ

Herojau, mes ir vėl turime gelbėti demokratiją. Ar padėsi?

Dekratijos superherojų akademija – tai mokymų ir renginių ciklas, skirtas ugdyti jaunimo demokratines vertybes, suteikiant žinių apie žmogaus teises, socialines grupes ir ugdant dalyvių kompetencijas kitose srityse (pvz. fotografijos, teisė ir t.t.)

Galimybė veikti

Akademijoje nuolatos svečiuojasi įvairios institucijos ir nevyriausybinės organizacijos, kurios ieško savanorių, praktikantų, darbuotojų, tad būk pasiruošęs surasti veiklos galimybių.

Susipažink su svečiais

Akademijoje susirenkame ne tik mokytis, bet ir susipažinti su išskirtinėmis asmenybėmis. Pasirenk networkingo daliai, nes čia mezgamos pažintys.

Galimybė tobulėti

Kiekvienas organizuojamas akademijos renginys skiriasi, nes kiekvienąkart vykdome dalyvių atranką ir suteikiame galimybę dalyvauti įvairiems dalyviams, kurie domisi skirtingomis sritimis.

Žmogaus teisių ekspertai

Mūsų mokymuose praktinius žmogaus teisių užsiėmimus veda organizacijos Žmogaus teisių balsas ekspertai ir kitų organizacijų ir institucijų atstovai.

Kelios akimirkos iš akademijos

Informacija apie renginius

Kiti pasiūlymai

Mini akademija

Žmogaus teisių balsas organizuoja mini akademijas, kurios yra pritaikytos mokykloms ir organizacijoms.

Verslui

Žmogaus teisių balsas organizuoja mokymus, skirtus verslui, prisitaikant prie konkretaus subjekto poreikių ir pageidavimų.

Sekite informaciją