Merų rinkimai

Jau antrą kartą savo balsą gali atiduoti už merą tiesioginiuose rinkimuose. Ar tikrai žinai jų nuomonę žmogaus teisių klausimais?

Prezidento rinkimai (neprieinama)

Svarbiausias postas šalyje, valstybės vadovas, užsienio politikos lyderis. Ar tikrai visus šiuos titulus gali turėti asmuo, kurio nuomonė nesutampa su Tavo nuomone?

Apie projektą

Projekto tikslas – informuoti Lietuvos visuomenę apie tiesiogiai renkamų kandidatų pažiūras žmogaus teisių klausimais, nes būtent šiais klausimais kandidatai dažnai nepasisako.

Projekto metu Žmogaus teisių balsas, kartu su partneriais iš valstybinio, nevyriausybinio ir verslo sektorių ir ekspertais, sudarė klausimų rinkinį, kuris pateikiamas kandidatams. Į visus klausimus kandidatai privalo atsakyti TAIP arba NE, jiems suteikiama galimybė savo pasirinkimą pakomentuoti. Kandidatų atsakymai yra publikuojami Žmogaus teisių balso svetainėje, kurioje visi norintys gali su jais susipažinti. Svetainėje taip pat publikuojama ir informacija apie kandidatus, kurie atsisakė bendradarbiauti.

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Projektą vykdo organizacija Žmogaus teisių balsas. Žmogaus teisių balsas neatsako už kandidatų pateiktus atsakymus. Kandidatų atsakymai nėra ir negali būti laikomi oficialia Žmogaus teisių balso pozicija.

Partneriai