Youth Superpower: Defending Democracy (gruodžio 10 d.)

NVO Teisės institutas, Žmogaus teisių balsas, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Baltosios pirštinės, Soft Skills Matters kartu su partneriais iš Latvijos ir Estijos 2018 m. gruodžio 10 d. Vilniuje organizuoja renginį apie žmogaus teises, informacinį raštingumą ir demokratijos procesus.

Renginį sudarys dvi dalys. Pirmoji dalis vyks Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje (adresas: Gedimino pr. 16, Vilnius), kur 35 jaunimo atstovai iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos susipažins su:

Žmogaus teisėmis – kokie žmogaus teisių iššūkiai aktualiausi šiandien, kaip atpažinti neapykantos kalbą ir kaip į ją reaguoti, ką reiškia būti žmogaus teisių aktyvistu;

Informaciniu raštingumu – kaip kritiškai vertinti informacinį turinį, kaip atpažinti dezinformaciją ir kaip kurti socialiai atsakingą informacinį turinį;

Demokratijos procesais – kaip jaunimas gali prisidėti prie demokratijos procesų Europos Sąjungoje, kodėl svarbu dalyvauti rinkimuose ir kas yra visuomeninė veikla bei iniciatyvos.

Antroji renginio dalis bus skirta jaunimo lyderių ir jaunimo organizacijų, visuomeninių iniciatyvų ir NVO neformaliam dialogui, kurio metu minėtos organizacijos pristatys savo veiklą ir atsakys į dalyvių klausimus.

Renginys vyks anglų kalba.

Jaunimo lyderiams taip pat bus pasiūlytos mėnesio trukmės stažuotės jaunimo organizacijose, visuomeninėse iniciatyvose ir NVO.

Registracija į renginį

Renginys Facebook’e

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *