2018 m. rugsėjo mėnesio renginių, susijusių su žmogaus teisėmis, santrauka.

Jei organizuoji ar buvai renginyje – parašyk mums! Visada laukiame pasakojimų apie žmogaus teisių renginius – info@ztbalsas.lt

 

Rugsėjo 2-9 | Vilnius: Europos žydų kultūros diena

Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė kviečia į EŽKD renginius!

 

Rugsėjo 7 | Vilnius: Kaip vesti mokymus žmogaus teisių temomis?

Žmogaus teisių srityje dirbančios organizacijos dažnai rengia mokymus, kurie išjudina dalyvių nuostatas, neretai sukelia stiprias emocijas ir karštas diskusijas. Kaip moderuoti tokius mokymus, kokių įgūdžių reikia konstruktyviam darbui su grupe?

 

Rugsėjo 7 | Vilnius: Jaunimas valdžioje 2018

Ketvirtus metus iš eilės projektas „Jaunimas valdžioje“ jaunimui iš visos Lietuvos suteikia unikalią galimybę diskutuoti, dalintis idėjomis ir kurti valstybės ateities viziją profesionalioje aplinkoje konsultuojantis su politikais ir NVO atstovais.

 

Rugsėjo 7 | Vilnius: Tegyvuoja vaivorykštės! Nemokamų vėliavų dalinimas

Reaguodami į pastarųjų savaičių galimai homofobija paremtus išpuolius, kviečiame į nemokamų vaivorykštės vėliavų dalinimo akciją. Neleiskime nusikaltėliams mūsų įbauginti ir išskleiskime vaivorykštės spalvų vėliavą matomoje vietoje su grotažyme #LGBTdraugiškaLietuva , solidarizuodamiesi su Lietuvos LGBT bendruomene.

 

Rugsėjo 7-8 | Birštonas: Diskusijų festivalis „Būtent!“ / 2018

Birštone vyks jau antrasis visuomeniškų piliečių, verslo, mokslo, nevyriausybinių organizacijų ir politikos atstovų susitikimas – diskusijų festivalis „Būtent!“.

 

Rugsėjo 8 | Vilnius: Pasaulinė savižudybių prevencijos diena

Kviečiame Jus rugsėjo 8d. 11 val. Vilniuje, prie Baltojo Tilto dalyvauti Pasaulinei savižudybių prevencijos dienai paminėti skirtame renginyje- dviračių žygyje. Renginio metu dalyviai turės galimybę dviračiais nuvažiuoti apie 10 km, bendrauti su emocinės paramos tarnybų savanoriais, pasivaišinti suneštiniame piknike.

 

Rugsėjo 11 | Vilnius: Stambulo konvencija: kokius pokyčius ji atneš?

Europos Sąjungai pasirašius Stambulo konvenciją lietuviai pasidalino į dvi stovyklas. Pirmieji sako, kad jos ratifikavimas Lietuvoje yra būtinas, nes padėtų spręsti smurto artimoje aplinkoje problemas. Kiti, tuo tarpu, baiminasi, kad toks ratifikavimas bus žalingas visuomenei ir atneš neigiamų pokyčių.

Kviečiame rugsėjo 11 d. padiskutuoti apie tai su temos ekspertais ir užduoti jiems visus visuomenei rūpimus ir svarbius klausimus, kad išsklaidytume visas abejones.

 

Rugsėjo 11 | Vilnius: Dirbtuvės: skaidrūs rinkimai 2019

Artėjant 2019 metams, kuomet Lietuvoje vyks net treji rinkimai, #BaltosiosPirštinės jau pradeda pasirengimą ir plečia savo savanorių tinklą. Dalyvauk dirbtuvėse ir prisidėk prie skaidrių rinkimų užtikrinimo!

 

Rugsėjo 12-16 | Vilnius: Kreivės 2018 / Vilnius Queer Festival

Rugsėjo 12–16 dienomis su penkiaamžio polėkiu ir entuziazmu kviesime į vakarėlį, parodą, kreivus skaitymus, diskusijas ir labai daug filmų.

Festivalis skirtas queer bendruomenei, bet, įtariam, patiks ne tik jai.

 

Rugsėjo 14 | Vilnius: International Emigration Hackathon

International #YouthMigration Hackathon* will take place in Vilnius, September 14, 2018. It is organized on youth emigration and participatory policy-making topics in cooperation with academics, policy makers, youth workers, youth service providers and young people

 

Rugsėjo 14 | Vilnius: Tautų mugė 2018

Spalvomis, kvapais, skoniais ir įspūdžiais jau dešimtąjį kartą į Vilniaus senamiestį sugrįžta TAUTŲ MUGĖ!

 

Rugsėjo 15 | Vilnius: NYLA Live: Atverti grotas

NYLA podkasto gyvos diskusijos grįžta pas klausytojus. Pirmajame rudens renginyje kviečiame atviro rato pokalbiui apie įkalinimo įstaigas. Kaip žmogų paveikia gyvenimas už grotų ir kaip nuo bausmę atlikusiųjų nuimti stigmą visuomenės akyse?

 

Rugsėjo 22 | Vilnius: Bi-Matomumo diena LT / Bi-Visibility day LT

Rugsėjo 23d., Bi-matomumo diena (Bi-visibility Day) – tai kvietimas skirtas ne tik bi žmonėms, bet ir jų draugams, švęsti biseksualią* tapatybę ir istoriją, susipažinti su kitais bi žmonėmis ir leisti laiką kartu.
Jau penktus metus iš eilės kviečiame švęsti Bi Matomumo dieną ir Lietuvoje! #BiVisibilityLT

Categories: Renginiai

Žmogaus Teisių Balsas

Apie žmogaus teises Lietuvoje ir pasaulyje.

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *