2018 m. rugpjūčio mėnesio renginių, susijusių su žmogaus teisėmis, santrauka.

Jei organizuoji ar buvai renginyje – parašyk mums! Visada laukiame pasakojimų apie žmogaus teisių renginius – info@ztbalsas.lt

 

Rugpjūčio 8 | Vilnius: Vadink mane savo vardu | Kinas po žvaigždėmis

1983-iųjų vasara. 17-metis Elijas dienas leidžia tėvų namuose Šiaurės Italijoje skaitydamas knygas, grodamas pianinu ir gitara, flirtuodam su merginomis. Jo laukia ne tik saulė, karštos vasaros popietės, bet ir pirmoji aistringa meilė.

 

Rugpjūčio 11 | Klaipėda: Žmonių su negalia sporto festivalis

Klaipėdoje rengiamas pirmasis Žmonių su negalia sporto festivalis, skirtas plėtoti sporto, sveikatingumo ir aktyvaus gyvenimo būdo kultūrą. Festivalis taip pat siekia didinti informuotumą apie įvairias žmonių su negalia sporto ir fizinės veiklos galimybes Klaipėdos mieste.
Šis renginys – nemokama galimybė visų amžiaus grupių ir visų negalios formų žmonėms susiburti, bendrauti, sportuoti, mokytis ir gerai praleisti laiką. Festivalio metu tikimasi į vieną vietą suburti ne tik Klaipėdos m., bet ir Lietuvos žmonių su negalia sporto, sveikatingumo organizacijas, klubus bei sportui neabejingus žmones.

 

Rugpjūčio 20 | TBA: TJA stovykla 2018

Domiesi žmogaus teisėmis, sieki pokyčių, socialinėse medijose jautiesi kaip namie ir tiki vienaragiais labiau nei heteronormatyvumu*? Mūsų stovykloje tikrai rasi bendraminčių! Šiemet jau 18-ąjį kartą kviečiame susiburti, šauniai praleisti laiką ir susirasti draugų, su kuriais smagu, saugu ir naudinga.

 

Rugpjūčio 22 | Žagarė: Jewish Culture Days Zagare 23-25th August ’18

Parodos, sporto renginiai, teatras, koncertas, maistas ir kitos pramogos.

 

Rugpjūčio 25 | Kaunas: Laisvės piknikas 2018. Idėjų festivalis

„Laisvės piknikas“ – didžiausias nemokamas vasaros festivalis visai šeimai. Trečius metus iš eilės Laisvės piknikas kviečia vieningai susiburti visus Lietuvos piliečius bei Lietuvą lankančius svečius ir puikiai praleisti laiką rugpjūčio 25 dieną Kauno Nemuno saloje.

 

Rugpjūčio 25 | Antalieptė: Edukacinė Stovykla Merginoms – „Real Girl Power“

Kaip iš tikro pamilti savo kūną? Kaip netapti peršamų stereotipų auka? Kaip pajusti balansą ir valdyti stresą? Kaip pajusti savo komforto ribas? Prisimink, kad esi tokia viena, laisva ir nepriklausoma. Ir AT SI PA LAI DUOK!

Categories: Renginiai

Žmogaus Teisių Balsas

Apie žmogaus teises Lietuvoje ir pasaulyje.

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *