2018 m. liepos mėnesio renginių, susijusių su žmogaus teisėmis, santrauka.

Jei organizuoji ar buvai renginyje – parašyk mums! Visada laukiame pasakojimų apie žmogaus teisių renginius – info@ztbalsas.lt

 

Liepos 16 | Klaipėda: Klaipėdos Jaunimo migracijos hakatonas

Renginys yra skirtas aptarti Klaipėdos jaunimo migracijos situaciją, įvardinti reikalingas priemones jaunimo migracijai pristabdyti bei tapti traukos uostu, į kurį tiek grįžtų žmonės, tiek atvyktų nauji.

 

Liepos 19 | Vilnius: Jaunimo migracijos hakatonas

Renginys skirtas aptarti Demografijos strategijos draft’inius pasiūlymus jaunimo migracijos srityje, sukonkretinti priemones, sukurti programų prototipus.

 

Liepos 21 | Anykščiai: Gyvoji Biblioteka Anykščių miesto šventėje 2018

Stengiamės sugriauti mūsų visuomenėje vyraujančius stereotipus apie tam tikras socialines bei tautines mažumas, tad kviečiame Jus – skaitytojus – atviram pokalbiui su mūsų Gyvosiomis knygomis – žmonėmis iš pažeidžiamų socialinių ir tautinių grupių, visuomenėje patiriančių diskriminaciją ar išankstines nuostatas.

 

Liepos 26 | Vilnius: Mitingas dėl Lietuvos policijos neveiksnumo

Pastaruoju metu stebime, kad policija selektyviai žiūri į savo pareigas ir pamiršo savo šūkio reikšmę. Policija ne tik vengia tyrinėti neapykantos nusikaltimus daromus internete, bet ir fizinius puolimus gatvėse. Fabian Sanchez patirta neapykantos ataka yra tik viena iš daugelio panašaus tipo istorijų pavyzdžių, į tai policija reagavo neadekvačiai.

 

Liepos 28 | Klaipėda: Pirmas kartas Klaipėdoje

„Jūros šventės“ minioje mažai kam matomos LGBT patirtys, jausmai, tarpusavio ryšiai ir siekiai.

Šių metų šventėje pirmą kartą papūs LGBT draugiškas brizas iš Klaipėdoje įsikūrusio „Apeirono teatro“!

Vilniaus LGBT bendruomenės pamėgtas „Gender Wrongs“ kolektyvas atvažiuoja į uostamiestį ir kartu su „Apeirono“ teatru kvies nusimesti socialines kaukes, kurias užsidedame tam, kad išgyventume, bei leisti laiką LGBT draugiškoje aplinkoje.

Categories: Renginiai

Žmogaus Teisių Balsas

Apie žmogaus teises Lietuvoje ir pasaulyje.

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *