Parama

Mūsų veikla


  • Žmogaus teisių gidas – internetinis informacijos, švietimo ir savipagalbos įrankis. Čia kiekvienas gali greitai rasti informaciją: duomenų ir privatumo, šeimos, diskriminacijos, saviraiškos laisvės, teisingo bylos nagrinėjimo, įkalintųjų teisių ir kitomis temomis. Gide galite rasti ne tik paprastai pateikiamą informaciją atitinkamomis temomis, bet ir aktualius teisės šaltinius, organizacijas ir institucijas, kurios gali padėti. Šiuo metu Gidą Lietuvoje galite skaityti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis, o ateityje planuojama versti ir į lenkų kalbą. Taip pat ateityje bus plečiamas temų sąrašas, tuo pačiu nuolat atnaujinant jau esamas temas.
  • Žmogausteisės.lt – portalas apie žmogaus teisių aktualijas ir įdomiausias, kartais netikėtas, bet labai reikalingas temas. Portale taip pat gali rasti tinklalaidę „Žmogaus teisių balsas” apie stereotipus, su kuriais susiduria šiuolaikinis žmogus. Portalas unikalus tuo, jog prie jo turinio tiesioginiai prisideda ne tik „Žmogaus teisių balsas” organizacijos komanda, bet ir valstybinės institucijos, nevyriausybinės organizacijos, akademinė bendruomenė ir ekspertai dalindamiesi savo pranešimais žiniasklaidai, tyrimais ir ekspertinėmis įžvalgomis. Ateityje norima dar labiau plėsti portalą, kviesti dar daugiau ekspertų dalintis savo įžvalgomis, įtraukti aktualius interviu žmogaus teisių temomis.

Žmogaus teisių balsas taip pat organizuoja mokymus žmogaus teisių temomis, įgyvendina Anos Frank jaunimo tinklo veiklas Lietuvoje. Taip pat vykdo teisėkūros iniciatyvų ir viešosios erdvės stebėseną bei aktyviai reaguoja į įvykius teikiant savo ekspertinę nuomonę, konsultacijas. Bei atlieka tyrimus žmogaus teisių teisinio ir praktinio įgyvendinimo Lietuvoje srityse.

Paremti per Patreon

Paspaude čia galite prisidėti prie Žmogaus teisių balsao veiklos naudojant Patreon platformą

Paremti per Paypal

Paspaude čia galite pervesti savo pasirinktą sumą Žmogaus teisių balsui, naudojantis PayPal sistema

Banko pavedimas

Paremti Žmogaus teisių balsą galite ir tiesiog pervesdami paramą į mūsų banko sąskaitą LT31 7044 0600 0823 4646

Mūsų organizacija

Žmogaus teisių balsas – nevyriausybinė organizacija (think tank), kuri siekia šviesti visuomenę žmogaus teisių temomis. Mūsų tikslas, jog žmogaus teisių švietimas būtų prieinamas kiekvienam pačiais patogiausias ir greičiausiais būdais. Dirbame tam, kad kiekvienas žinotų kaip ginti savo teises. Dėl šios priežasties kartu su Baltijos šalių žmogaus teisių organizacijomis sukūrėme du online įrankius.

Skirk 1.2 proc. pajamų mokesčio

Jei norėtumėte skirti 1,2 proc. paramą internetu:

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).
2. Meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada – „Pildyti formą“.
3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
4. Užpildykite FR0512 v.4 formą tiesiogiai EDS portale.
5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:

    (!)   5 Mokestinis laikotarpis – praėję metai 2020
    (!) 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ✔
    (!) E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]
    (!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 304861757
    (!) E3 Mokesčio dalies paskirtis – ŽTB
    (!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,2
        E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2024 m. [pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus]